… dnes je 14. 7. 2020. Svátek slaví Karolína. Chcete vědět, proč vaše dítě pláče?

Why Cry | Analyzátor pláče | Jak to funguje | Problematika pláče | Studie o vývoji | Výhody a reference


WhyCry - Analyzátor pláče

Váš nepostradatelný pomocník

WhyCry pomocí unikátní technologie pomůže celé rodině porozumět, proč dítě pláče. Nejen, že díky ikonkám hned uvidíte, proč Vaše dítě pláče, ale můžete využít našich rad a tipů, jak Vaše miminko utišit. Použití přístroje je velmi snadné, stačí jej na pár vteřin přiložit do blízkosti miminka. Přístroj slouží jako výtečný doplněk při péči o děti, v žádném případě však nemá nahradit rodiče, opatrovníky či pediatry.

Technologie WhyCry v kombinaci s mateřským instinktem zaručuje naprostý úspěch v náležitém citovém vývoji dítěte, již je konec usedavému pláči, ke kterému nemůžete nalézt příčinu..

Metoda analyzátoru pláče je jednoduchá, vyžaduje účast dospělého, který má dítě na starosti. Přístup dospělého je klíčem k zaručení 95% efektivnosti. V momentě, kdy dítě pláče, analyzátor zobrazí ikonku, která nejblíže vyjadřuj stav miminka, mějme však na paměti, že požadavkům dítěte musí být vyhověno co nejdříve. Jinak se může stát, že ve sděleních přístroje nalezneme logický postup – pokud analyzátor ukazuje například hlad, je pravděpodobné, že se během pár minut v pláči objeví i stopy nervozity a přístroj bude ukazovat stres. Pokud se ani po delší době nevyhoví požadavku dítěte, začne pláčem vyjadřovat letargii a na přístroji se objeví únava. Proto je důležité následovat oznámení a rady analyzátoru, jakmile se objeví. Tak se dítěti dostane, čeho si opravdu žádá a kdy si toho žádá, a utiší se.

Naslouchání bezútěšného pláče Vašeho dítěte může být pro Vás i Vaši rodinu velmi frustrující. Díky využití jedinečné technologie WhyCry, teď rozpoznáte potřeby svého miminka a porozumíte jim. WhyCry byl pečlivě navržen tak, aby Vám, rodičům i ošetřovatelům, pomohl rozlišit a přeložit si pláč dítěte, a tím Vám pomohl co nejrychleji dítě utišit a poskytnout mu, co potřebuje.

Objednejte Analyzátor pláče WhyCry na našem webu online